Zpátky do Evropy a na skok v Londýně
Bangkok, Londýn, Praha
6.5.2003  - Krátce po půlnoci jsme opustili Bangkok a letěli jsme 12 hodin až do Londýna. Let proběhl bez zvláštních událostí. Díky trvalému přísunu filmů, jídla a pití se to dalo přežít. V Londýně na Heathrow jsme potřebovali přejet z terminálu na terminál. Jediná možnost přepravy je letištní autobus. Právě ale probíhalo zásobování, a tak jsme v autobuse dost dlouho stáli v koloně. V našem odletovém terminálu jsme zanechali těžký příruční batoh a se souhlasem pasového úředníka jsme se vydali metrem do města.
Cesta z letiště až k Tower Bridge nám trvala bezmála hodinu, ale stála za to. čekalo na nás teplo, sluníčko a modrá obloha s několika mráčky. Během krátkého výletu Londýnem jsme pěšky a klasickým červeným patrovým autobusem navštívili zvenku Tower Bridge, Docklands, Monument, Trafalgar Square, Big Ben, Downing Street, Westminster Abbey a Picadilly Circus.
Odlet do Prahy se ale rychle přiblížil a tak nezbylo, než se z centra vrátit zpět na Heathrow. Po rychlém odbavení jsme nastoupili jsme do "malého" letadla "jen" pro 170 cestujících a závěrečným dvouhodinovým letem jsme uzavřeli naše putování vzduchem, po zemi i vodě.

Poznámka: Doplnili jsme všechny Bangkokské fotografie.


Trafalgar Square

Garda na koních

Big Ben

Londýnské metro

Doubledecker

Ohlasy a vzkazy k článku ( Počet příspěvků: 0 )
Článek zobrazen: 3924 x

4.5.2003 
Wat Arun a Wat Po
Bangkok
 
5.5.2003 
Rozloučení s Bangkokem
Bangkok
 
6.5.2003 
Zpátky do Evropy a na skok v Londýně
Bangkok, Londýn, Praha
 

k-gallery.cz
hostuje na serveru

K+P AWAY
Čtení pro iPad
Novostavby Online

fotogalerie  |   mapa  |   hlavní stránka  |   obsah  |   odkazy  |   diskuse ©K+P Šebkovi 2003